Szlaki turystyczne w Krainie w Kratę

Nowy produkt

Szlaki turystyczne w Krainie w Kratę w Dolinie rzeki Moszczeniczki (Pierścień Gryfitów) - jedna z najnowszych map tego regionu, bardzo aktualna i dostosowana do wędrówek pieszych, rowerowych jak i samochodowych (posiada zaktualizowaną informację drogową, dodatkowo wzbogaconą o planowane, i budowane rozwiązania drogowe w regionie - szczególnie jeśli...

Więcej szczegółów

9,99 zł brutto

Wysyłka realizowana przez
Wysyłka realizowana przez

Opis

Nazwa mapy Szlaki turystyczne w Krainie w Kratę (Pierścień Gryfitów) w Dolinie rzeki Moszczeniczki
Tytuł Szlaki turystyczne w Krainie w Kratę (Pierścień Gryfitów)
Rodzaj Mapa turystyczna
Skala 1:25 000; 1:50 000
Rok wydania 2016

Więcej informacji

Szlaki turystyczne w Krainie w Kratę w Dolinie rzeki Moszczeniczki (Pierścień Gryfitów) - najnowsza map tego regionu, bardzo aktualna i dostosowana do wędrówek pieszych, rowerowych jak i samochodowych (posiada zaktualizowaną informację drogową, dodatkowo wzbogaconą o planowane, i budowane rozwiązania drogowe w regionie - szczególnie jeśli chodzi o wyczekiwaną na Pomorzu Środkowym drogę ekspresową S6). Uwzględniono też tutaj istniejące (bardzo dla tego regionu charakterystyczne) i projektowane farmy wiatrowe z licznymi turbinami. Szczególny nacisk położono na uwidocznienie licznych tras i dróg rowerowych przecinających wzdłuż i wszerz malowniczą Krainę w Kratę - z tą mapą na pewno się nie zgubicie:). Poza informacjami dla rowerzystów są tu też dostępne wszelkie inne informacje turystyczne i orientacyjne dla każdego innego rodzaju wypoczynku i rekreacji. Przystępna skala 1:50 000 pozwala łatwo nawigować w ternie i zawsze odnaleźć prawidłową drogę. Proszę nie zapominać także o odwiedzeniu Paryża Północy czyli Słupska - jedynego miasta w swoim rodzaju, które przypomina zielony ogród pełen kwiatów zabudowanymi lekkimi w swej architekturze kamieniczkami, posiadającym swoją krzywą wieżę (i to jak krzywą - widać gołym okiem:) i Zamek Książąt Pomorskich z największą na świecie kolekcją twórczości Witkacego.

Dodatkowo Dolina rzeki Moszczeniczki  (ze Swołowem i Doliną Charlotty) odwzorowana jest w skali 1:25 000. Znajdziemy na tej mapie także plany Słupska i Ustki.

Produkty powiązane