Regulamin Sklepu Internetowego Wydawnictwa Eko-Kapio

Sklep internetowy Eko-Kapio działający pod adresem internetowym http://www.ekokapio.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową map, planów miejscowości i atlasów.

  1. Właścicielem Sklepu Internetowego oraz stroną dokonującą sprzedaży publikacji jest Wydawnictwo Eko-Kapio Artur Sikorski z siedzibą w Kartuzach przy ul. Osiedle XX-lecia II RP 11/1, 83-300 Kartuzy.
  2. Klient może złożyć zamówienie przez stronę internetową Wydawnictwa Eko-Kapio lub telefonicznie pod numerem tel. +48 502 052 556.
  3. Płatność za zakupione produkty może być dokonana w formie: przelewu na konto Wydawnictwa lub w momencie odbioru towaru za pobraniem pocztowym.
  4. Warunkiem realizacji zamówienia przez Wydawnictwo Eko-Kapio przy wyborze płatności przelewem jest dokonanie wpłaty na konto Wydawnictwa Eko-Kapio: Bank BGŻ BNP Paribas SA Centrum Rozliczeniowe nr konta 69 1600 1462 1844 4945 7000 0001
  5. Wysyłka zamówionych map następuje najpóźniej w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. Możliwa jest wcześniejsza wysyłka po kontakcie telefonicznym ze sklepem i przesłaniu mailem skanu potwierdzenia wpłaty bankowej za zamówione mapy na konto bankowe. Wysyłka map realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej - przesyłką priorytetową.
  6. Zamówienie klienta zostanie zrealizowane, jeśli zamówiony towar znajduje się w magazynie Wydawnictwa Eko-Kapio, aczkolwiek dokładamy wszelkich starań, aby towar oznaczony w sklepie jako dostępny znajdował się faktycznie na stanie magazynowym sklepu. W przypadku braku dostępności towaru Sklep Internetowy Wydawnictwa Eko-Kapio zobowiązuje się do powiadomienia Klienta o terminie dostawy towaru lub też zaproponowania innej mapy obejmującej podobny teren.
  7. Termin realizacji zamówienia oznacza liczbę dni roboczych, w czasie których towar zostanie wysłany. Sklep Internetowy Wydawnictwa Eko-Kapio dopuszcza możliwość dłuższej realizacji zamówień, jeżeli towar chwilowo nie jest dostępny w magazynie Sklepu. W takim przypadku Klient zawsze zostanie poinformowany o okolicznościach.
  8. Dane osobowe Klientów Sklepu Internetowego Wydawnictwa Eko-Kapio wykorzystane są tylko i wyłącznie do realizacji zamówień, nie są i nigdy nie będą udostępniane jakimkolwiek innym podmiotom gospodarczym ani osobom.

Wszelkie uwagi i pytania dotyczące działania Sklepu Internetowego Wydawnictwa Eko-Kapio prosimy wysyłać za pomocą poczty elektronicznej za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie lub zgłaszać pod numerem tel. +48 502 052 556.

Dziękujemy za uwagę,

Wydawnictwo Kartograficzne

Eko-Kapio